Firmast

Tulika Premium on Eesti kvaliteetseim tippklassi esindusauto teenus. See on mõeldud nõudlikule kliendile, kes hindab mugavust, kvaliteeti, personaalset teenindust ja usaldusväärsust.

Juhiga esindusauto on soliidne ja privaatne liiklemisviis äri- ja konverentsireisideks, ametlikeks vastuvõttudeks ja muudeks transfeerideks. Meie esindusauto teenust kasutavad tähtsate külaliste vastuvõtul paljud saatkonnad, ettevõtted ja nende Eesti esindused. Samuti oleme teenindanud paljusid Eestis viibinud meelelahutusmaailma kuulsusi. Meie partneriteks on Tallinna Sadam, Tallinna Lennujaam, tuntud hotellid ning mitmed kaubanduskeskused ja meelelahutuskohad.

Tulika Premiumis töötavad väga pikaajalise kogemusega ja vastava koolituse läbinud professionaalsed autojuhid, kes tagavad Teile kiire, korrektse ja personaalse teeninduse. Lisaks sellele on meil Eesti suurim ja kvaliteetseim esindussõitude jaoks mõeldud autopark, mille moodustavad 40 Mercedes sõiduautot ja –bussi.

Meiega võite olla kindlad, et jõuate oma sihtpunkti mugavalt ja õigeks ajaks. Teenuse kvaliteedi osas me kompromisse ei tee!

Mati Saar

AS Tulika Grupp juhatuse esimees

"Tallinna Lennujaamale on ülioluline, et kõik meie reisijad saaksid Eestisse saabudes või reisile minnes tipptasemel teeninduse. Kvaliteetne taksoteenus on lennujaama teenuse lahutamatu osa, seetõttu on lennujaamal pikaajaline koostöö Tulika Grupiga."

Erik Sakkov

Tallinna Lennujaama juhatuse liige

"Tulika Grupp on Nordic Hotel Forumi pikaajaline koostööpartner. Hindame kõrgelt nende kvaliteetset esindusauto teenust, mis on alati olnud korrektne ja usaldusväärne."

Felix Mägus

Nordic Hotels AS juhatuse esimees

Tulika Premium

Tihase 34, Tallinn 10619

Tel: +372 6 555 555

E-post: info@tulikapremium.ee

Tingimused & Reeglid